Aktualności

Zwycięstwo w Fredropolu!

• autor: Adminkaszyce1935, 2015-03-29 19:02

Unia Fredropol - Biało - Czerwoni (0:1) 1:3

Biało-Czerwoni pewnie pokanali Unię Fredropol 3-1, udowadniając, że wygrana z vice-liderem z Krównik nie była dziełem przypadku. 3 zmian w składzie w porównaniu z pierwszym meczem dokonał trener Jacek Mikłasz. Od pierwszej minuty zagrali: Malinowski, Stasik i Trojnar.  Jak się później okazało zmiany były trafione w 100 procentach.
    Początek spotkania dla naszych zawodników był bardzo udany. W 4min. po dośrodkowaniu B.Stasika i zamieszaniu w polu karnym piłke do bramki wpakował Paweł Trojnar. Kolejne minuty spotkania przynosiły kolejne akcje Biało-Czerwonych. Strzałów z dystansu próbowali Stasiła i Stasik a w 25min. groźnie z rzutu wolnego uderzał Malinowski, jednak na przeszkodzie stawał dobrze dysponowany tego dnia bramkarz gospodarzy. Fredropol był nastawiony głownie na kontrataki i kilka razy zagroził naszej bramce. W 35 minucie sędzie podejmuje kuriozalną decyzje i dyktuje rzut karny dla Uni Fredropol. Zawodnik gospodarzy trafia z karnego w słupek, piłka odbiła się jeszcze od bramkarza Biało-Czerwonych i po zamieszaniu na lini bramkowej piła wpada do siatki...lecz sędzie nie uznaje bramki pokazując faul na naszym bramkarzu. W 41 min. było już 2-0. Po dobrym dośrodkowaniu z lewej strony P. Lorynowicza piłkę głową w "okienko" bramki kieruje K. Strójwąs.
    Druga połowa rozpoczęła się równie dobrze jak pierwsza. Kapitalnym strzałem z rzutu wolnego J. Malinowski, nie dając żandych szans bramkarzowi, podwyższa na 3-0. Kolejne minuty meczu to słabsza gra naszych zawodników i przewaga Unii Fredropol. Gospodarze dopinają swego i w 70min. strzalają bramkę honorową. Dobrą okazję do zdobycia bramki miał D. Marcuch lecz piłkę w polu karnym odebrał mu obrońca i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-3.
    Już w środę kolejny mecz Biało-Czerwonych. Na własnym boisku zmierzymy się z Hureczkiem. Mecz o godzinie 16.30!!!

>>ZDJĘCIA Z MECZU<<

Biało - Czerwoni: Mateusz Lorenowicz - Bartłomiej Wielgosz , Jarosław Lonc kapitan , Arkadiusz Majcher ďż˝ďż˝ta kartka, Paweł Lorynowicz - Maciej Wielgosz ďż˝ďż˝ta kartka, Paweł Trojnar, Tomasz Stasiła zmiana (Dariusz Rogała 73'),Bartłomiej Stasik zmiana (Kacper Kuźniar ďż˝ďż˝ta kartka 70'), Kamil Strójwąs zmiana ďż˝ďż˝ta kartka bramka (Kamil Kuźmiński 64') - Jarosław Malinowski bramka zmiana (Damian Marcuch 75').

Unia: Milanik - Jasiewicz , Duński , Letki , Gulik , Łoza (Stadnik), Kłyż , Nienadowski , Wasylik (Madziar) , Bem , Wronowski (Śikoń).