TS. Biało-Czerwoni Kaszyce 2001 - strona nieoficjalna

• Wyniki ostatniej kolejki:
  • GKS Orły - Łęk Ostrów 3:1

Granica Stubno 3:0 Orzeł Przeworsk

Kolejne transfery.

• autor: KKS_1935, 2015-08-08 17:41

Kadrę przed nowym sezonem poza wspomnianym już wcześniej nowym grającym trenerem wzmocnili także:

Wojciech Balicki - nowy/stary zawodnik, który jest wychowankiem naszego klubu a w przeszłości reprezentował barwy drużyny Dąb Dobkowice. Wojtek wraca do przygody z piłką po powrocie z emigracji.

Arek Sawka - także wychowanek Biało-Czerwonych, który w przeszłości wypożyczany był do juniorskiego zespołu Korony Trójczyce a ostatnią rundę spędził na bardzo udanym wypożyczeniu w drużynie z Dobkowic, gdzie był ważnym elementem tego zespołu.

Marcin Gardyan - popularny "Słoik" podobnie jak Arek Sawka ostatnie pół roku spędził na wypożyczeniu w Dobkowicach, gdzie walnie przyczynił się do awansu Dębu do A klasy. Jednak na występy tego zawodnika w naszej drużynie będziemy musieli poczekać do końca wakacji, ze względów zawodowych.

Krystian Wilczek - były zawodnik m.in. Polonii Przemyśl, Pogoni Małkowice czy Wesołej Zadąbrowie. Zawodnik ten wzmocni ofensywę naszego zespołu.

Kamil Kuźmiński - podobnie jak Wojtek Balicki, Kamil wraca z emigracji. Wcześniej reprezentował już barwy naszego klubu począwszy od trampkarzy poprzez juniorów aż do seniorów z przerwą na występy w juniorach młodszych Czuwaju Przemyśl.

Radosław Sas - ostatnim z przedstawionych zawodników jest popularny "Borunia". Ten zaledwie 16-letni zawodnik dołączył do naszej drużyny z juniorów. W okresie przygotowawczym pokazał się z bardzo dobrej strony występami w sparingu z Vikingiem Orły. Kibice Biało-Czerwonych wiążą duże nadzieje z tym utalentowanym młodzieżowcem.

Bardzo możliwe, że wkrótce przedstawimy także dwóch nowych zawodników, którzy skompletują kadrę Biało-Czerwonych. Jeden z nich będzie ważnym elementem naszej drużyny i miejmy nadzieję, że dołączy do zespołu jak najszybciej.

Dzisiaj możemy także napisać, ze naszą drużynę oprócz trenera Jacka Mikłasza opuścił także Jarosław Malinowski. Gomezowi dziękujemy za wszystkie występy w naszej drużynie a także za strzelone gole. Życzymy powodzenia w dalszej przygodzie z piłką, którą Jarek będzie kontynuował w swojej macierzystej drużynie czyli Dąbie Dobkowice.

W tej rundzie raczej na pewno nie zobaczymy także Bartłomieja Stasika i Dariusza Rogałę, którzy leczą kontuzję odpowiednio kolana i pachwiny. Obu naszym zawodnikom życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. Do zobaczenia na murawie!

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Transfery 2019/2020 zima

Przybyli